• Läti - Töös olevad projektid

  Kliversala

  Elamukompleks
  Läti, Riia

  Ehitusmaht: 97 827 m2
  Koguinvesteering: € 139,4 miljonit
  Rohkem infot leiad: www.kliversala.com
  Kliversala (Trijadibas tänav 5, Riia) on Prokurs hoonega külgnev elamu- ja äriarendusprojekt Riias, Daugava jõe vasakul kaldal. Pika rannajoonega maa-ala asub kahe peamise silla vahel ning ühe Riia suurima pargi kõrval. Objekt on vaid kümneminutilise jalutuskäigu kaugusel Riia vanalinnast. Kinnisvara paikneb veepiiril, vaatega vastaskaldal asuvale vanalinnale. Elamupiirkonna projekt näeb ette rea eksklusiivseid korterelamuid koos äriruumidega. Asukoht on äärmiselt atraktiivne kõrgklassile suunatud elu- ja äriruumide kinnisvaraarenduse jaoks. On olemas luba krundil asuvate … Loe edasi »

  Zvaigznes Centre

  Äri- ja bürookompleks
  Läti, Riia

  Ehitusmaht: 23 057 m2
  Koguinvesteering: € 25,3 miljonit
  Zvaigznes on Riia ajaloolise kesklinna piiril, Daugava jõe paremal kaldal paiknev kombineeritud arendusprojekt. Objekt asub ühe peamise linna läbiva transporditee ääres, endises tööstuspiirkonnas raudtee kõrval. Projekt näeb ette olemasoleva tööstushoone renoveerimist ärihooneks ning uute hoonete rajamist peamiselt büroopindadeks.
   Projekti arendatakse eeldatavasti kahes etapis: esiteks olemasoleva hoone renoveerimistööd ja teiseks uute hoonete ja parkla ehitus.
  Ehitusluba olemasoleva hoone rekonstrueerimistöödeks on väljastatud.

  Tallinas tänav 5/7

  Elamukompleks
  Läti, Riia

  Ehitusmaht: 30 554 m2
  Koguinvesteering: € 36.5 miljonit
  Tallinas on suurepärase asukohaga elamuarendusprojekt, mis asub Riias Daugava jõe kaldal ning Riia südalinna piiril. Äriplaan näeb ette erinevaid kortermaju, mille esimestel korrustel asuksid äripinnad. Elamukompleksi asukoht on atraktiivne – see asub otse kesklinnas ning on lihtsasti ligipääsetav nii auto kui ka ühistranspordiga.
  Arendusprojekt on kavas ellu viia mitmes etapis. Rajatav elamukompleks on suunatud keskklassile, kes otsib võimalusi, et parandada oma elamistingimusi, ilma et oleks tarvis loobuda soodsast asukohast kesklinna lähedal.
   
   
   

  Läti - Lõpetatud projektid

  Domina Shopping

  Kaubanduskeskus
  Läti, RIia

  Ehitusmaht: 48 500 m2 (äripind kokku)
  Koguinvesteering: € 57,5 miljonit
  Veebileht: http://www.domina-shopping.lv/
  Domina ostukeskus on üks Riia suurimaid ostukeskusi, mille kaubanduspind on rohkem kui 40 000 m2. Hoones on ka 5 000 m2 pikaajaliselt välja renditud büroopinda. Hoone ehitati mitmes etapis aastatel 2002-2006. Domina ostukeskuses on umbes 150 kauplust, lisaks restoranid, kohvikud, bowlingu saal ja ilusalong.

  Kuģu tänav 26

  Elamukompleks
  Läti, RIia

  Ehitusmaht: 11 400 m2
  Koguinvesteering: € 14 miljonit
  Korterelamuks muudetud vana viiekorruseline büroohoone paikneb Daugava jõe ääres ning pakub erakordset vaadet klassikalisele Riia vanalinna panoraamile. Korterites on 2 kuni 6 tuba, eksklusiivse klaaskonstruktsiooniga elutoad ja avatud terrassid.
  Pro Kapital ei ole hoone omanik, vaid pakub haldus- ja juhtimisteenust.

  Stabu tänav 19

  Elamukompleks (korterid ja kontoripinnad)
  Läti, RIia

  Ehitusmaht: 5 500 m2
  Koguinvesteering: € 7,5 miljonit
  See silmapaistev Art Nouveau stiilis hoone paikneb Riia kesklinnas ning on Läti arhitekti Janis Alksnise üks parimatest juugendstiilis töödest. Seitsmekorruseline hoone pärineb 1908. aastast ning on oma arhitektuuri ja funktsionaalsuse poolest ideaalne korteriteks ja kontoriteks. Esimesel kolmel korrusel asuvad bürood ning ülejäänud neljal korrusel korterid. Hoone all on ka kahekorruseline parkla.

  PTC Rīga (World Trade Centre Riga)

  Kontoripind
  Läti, Riia

  Ehitusmaht: 15 000 m2
  Veebileht: http://www.wtc-riga.lv/
  Pro Kapital Latvia tütarettevõte – World Trade Centre Riga – on Maailma Kaubanduskeskuste Assotsiatsiooni liige. WTC Riga sõlmis riigiga rendilepingu Riia kesklinnas välissaatkondade, eksklusiivsete büroohoonete ja korterelamute läheduses asuva suurima äri- ja konverentsikeskuse haldamiseks. Kaunis Kornvalda pargis paiknevat seitsmekorruselist WTC hoonet peetakse üheks kõige prestiižikamaks büroohooneks Riias. Kompleksis asuvad bürood, laod, konverentsiruumid ja unikaalne klaaslift.

  Palasta tänav 9

  Kontoripind ja korterid
  Läti, Riia

  Ehitusmaht: 3 900 m2
  Koguinvesteering: € 2,95 miljonit
  Neljakorruseline hoone asub väga prestiižikas kohas Riia vanalinnas Daugava jõe kaldal. Maja pärineb 1608. aastast ning oli kunagi Vene tsaar Peeter Suure residents.
  Esimesel kahel korrusel asuvad eksklusiivsed bürood ning neljandal ja viiendal korrusel on luksuskorterid. Kahe- kuni kuuetoalistest eksklusiivse klaaskonstruktsiooniga elutoa ja lahtise terrassiga korteritest avaneb kaunis vaade Daugava jõele.
  Pro Kapital ei ole hoone omanik, vaid pakub haldus- ja juhtimisteenust.

  Vecpilsētas tänav 8A

  Elamukompleks
  Läti, Riia

  Ehitusmaht: 940 m2
  Koguinvesteering: € 1,25 miljonit
  Tüüpiline 17. sajandist pärinev seitsmekorruseline endine laohoone Riia vanalinnas on muudetud luksuslikuks elumajaks, mille esimesel korrusel asub restoran. Hoones on stuudiokorterid ning 5-toalised korterid. Vecpilsētas tänav 8a asuvate korterite eritunnuseks on hoone väike sisemine katuseaken, mis pakub põnevaid valgustuslahendusi.

  Pulkveža Brieža tänav 11

  Residential complex
  Latvia, Riga

  Ehitusmaht: 3 980 m2
  Koguinvesteering: € 5,5 miljonit
  Pulkveža Brieža tänav 11 on kortermaja, mis on arendatud samas kompleksis PK Riga Hotelliga. Hoone asub Riia ühes hinnatuimas piirkonnas, nn. vaikses keskuses, vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel vanalinnast. Olemasolev 5-6-korruseline hoone renoveeriti kaasaegseteks moodsa tehnilise lahendusega korteriteks. Ajaloolise hoone teisel ja viiendal korrusel asuvates korterites on üks kuni neli tuba.