• Eesti - Töös olevad projektid

  PK Ilmarine Hotel (endine Domina Inn Ilmarine Hotel)

  Hotell
  Eesti, Tallinn

  Varem asus hotelli hoones 1881. aastal ehitatud Friedrich Wiegland’i masinatehas, mis oli kord tuntud üle kogu Vene impeeriumi. 1920. aastal võttis ettevõte uueks nimeks Ilmarine, mis andis omakorda nime ka 1999. aastal samas hoones avatud hotellile. 2012 sai hotelli nimeks PK Ilmarine Hotel. Hotellis on 105 tuba, selle välimus ja interjöör meenutavad hoone tööstuslikku minevikku, pakkudes samal ajal diskreetset majutust ja erakordset mugavust. Hoone asub Tallinna vanalinna piiril, mere ääres ning vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel reisisadamast.
  Hotelli bränd on PK Hotels … Loe edasi »

  T1 kaubandus- ja meelelahutuskeskus

  Kaubandus- ning meelelahutuskeskus
  Estonia, Tallinn

  Ehitusmaht: 130 000 m²
  Koguinvesteering: € 70 miljonit
  T1 kaubandus- ja meelelahutuskeskus on üks kõige dünaamilisemaid kaubanduskeskuste arendusi Baltimaades ning uusim ja suurim regionaalse ostukeskuse projekt Tallinnas.
  Objekt asub aadressil Peterburi mnt 2, Tallinna kõige suurema ja kaasaegsema liiklussõlme juures, vaid mõne minutilise autosõidu kaugusel kesklinnast ning Tartu, Narva ja Pärnu maanteede alguspunktis.
  Kaubanduskeskuse ca 55 000 m² rendipinnal on ruumi rohkem kui 200 poele.
  T1 kaubandus- ja meelelahutuskeskus on osa tulevasest suurest Tallinna ühistranspordisõlmest, mis on linna üks olulisimaid infrastruktuuri arendusi lähiaastatel ning mis hõlmab lisaks … Loe edasi »

  Kristiine City

  Elamukompleks
  Eesti, Tallinn

  Ehitusmaht: 122 144 m2
  Koguinvesteering: ca € 108,2 miljonit (hinnanguline)
  D maja müük alanud: http://kristiinecity.ee/
  Otsides uut elamist, tahaksid, et see oleks kesklinnale lähedal. Et oleks ilus vaade ja et oleks rohelust ja avarust. Et kaubanduskeskus oleks jalutuskäigu kaugusel, korralik kool ja lasteaed sealsamas. Et kommunaalkulud oleksid madalad ja et oleks suur panipaik. Et maja kõrvalt läheks hommikujooksu rada ja lähedal oleks ujula. Et tenniseväljak oleks üle tee ja rattaga saaks tööl käia. Et naabrid oleksid normaalsed ja oleks mõistliku hinnaga…
  Tondi linnaosa südamesse … Loe edasi »

  Kalaranna uuendus

  Elamurajoon
  Eesti, Tallinn

  Kalaranna arhitektuurivõistlusele laekus 11 tööd
  1. veebruaril lõppes Kalaranna tn 1 kinnistu arhitektuurivõistlus, kuhu esitati tähtajaks 11 kavandit.
  AS-i Pro Kapital Grupp juhatuse esimees Paolo Michelozzi sõnas, et võistlusele oodati ala üldise arhitektuurse kontseptsiooni koostamist ning detailsemat hoonete ja rajatiste arhitektuurse eskiisi esitamist.
  Detailplaneeringuga on kinnistule kavandatud püsiva iseloomuga rannapromenaad ja sidus avalik ruum koos hoonestuslahendusega, mis looks kogu piirkonnast Tallinna linnaruumi väärtustava koosluse.
  “Võistlustööde esitajad ning tulemused selguvad 20. veebruariks, mil arhitektuurivõistluse žürii on esitatud töödega täpsemalt tutvunud ja välja valinud lahenduse, mis … Loe edasi »

  Eesti - Lõpetatud projektid

  Kristiine Keskus

  Kaubanduskeskus
  Eesti, Tallinn

  Ehitusmaht: 69 800 m2
  Parkimiskohti: 1100 autole
  Koguinvesteering: € 42 miljonit
  Veebileht: http://www.kristiine.com/
  Kristiine Keskus on üks Baltimaade suurimaid ostukeskuseid. Ehitustöid alustati 1997. aastal ning lõpetati 1999. aastal. Keskuses on müügipinda 60 kauplusele, sealhulgas 8000 m2 hüpermarket, restoranid, kohvikud, kiirtoidukohad ja kuulsad moebrändid. Kristiine Keskuse esimese laienduse käigus aastatel 2001-2002 lisandus 11 500 m2 rendipinda ning 400 täiendavat parkimiskohta. Viimane laiendus toimus 2010. aastal, kui lisandus 12 000 m2 rendipinda. 2011. aastal müüdi keskus Citycon Oyj tütarettevõttele OÜ Kristiine Keskus.

  My City Hotel (endine Domina City Hotel)

  Hotell
  Eesti, Tallinn

  Ehitusmaht: 2 200 m2
  Koguinvesteering: € 1,73 miljonit
  Veebileht: http://www.mycityhotel.ee
  Domina City asub Tallinna keskaegse vanalinna südames ning toob külastajani linna elevuse, energia ja kultuurilise mitmekesisuse. Hoone ehitustöid alustati 2000. aastal ning lõpetati aasta hiljem.

  Demini

  Kaubanduskeskus
  Eesti, Tallinn

  Ehitusmaht: 4 100 m2
  Koguinvesteering: € 1,2 miljonit
  Demini ostukeskus asub Tallinna vanalinnas, ühes hinnatuimas ostupiirkonnas Viru ja Vene tänava nurgal. Kaubamaja renoveeriti ühe aastaga ning kompleks avati 1998. aasta lõpus. Keldris ja esimesel kolmel korrusel paiknevad kaubanduspinnad; kahel ülemisel korrusel on eksklusiivsed korterid. Pro Kapital müüs Demini ostukeskuse 1999. aasta alguses Itaalia investorile.

  Ilmarise Kvartal

  Elamurajoon
  Eesti, Tallinn

  Ehitusmaht: 19 000 m2
  Koguinvesteering: € ca 25 miljonit
  Ilmarise kvartal oli Pro Kapitali esimene kogu elamukvartalit hõlmav renoveerimisprojekt Tallinnas. Suurepärase rannaäärse asukohaga maa-alal oli varem rasketööstusettevõtte Ilmarine tööstushoone. Kvartal valmis 2008. aastal ning seal on 13 maja 306 korteriga, lisaks kontoriruumid ja maa-alune parkla.

  Pro Kapitali ärikeskus

  Ärikeskus
  Eesti, Tallinn

  Ehitusmaht: 11 400 m2
  Koguinvesteering: € 7,5 miljonit
  Keskus asub Tallinna kesklinnas Narva maanteel, Tallinna reisisadama läheduses. Endise ettevõttele Eesti Kaabel kuulunud tööstuskompleksi osaks olnud hoone ümberkujundamine kaasaegseks ärikeskuseks oli Pro Kapitali esimene suurem arendusprojekt Eestis. Hoonekompleks osteti 1995. aastal, töid teostati perioodil 1997-1998. Narva manatee poole jääv neljakordne büroohoone on ühendatud Jõe tänava ääres asuva viiekordse bürookompleksiga, mis koos Aedvilja 1 ja Narva mnt 13a büroo- ja kortermajaga moodustab L-kujulise põhiplaani.
  Hoonet aadressil Narva mnt 13 haldab Pro Kapital Eesti tütarettevõte Pro Halduse OÜ. … Loe edasi »

  Jegorovi maja

  Luksuskorterid
  Eesti, Tallinn

  Ehitusmaht: 4 700 m2
  Koguinvesteering: € 7,6 miljonit
  2000. aastal ostetud ajalooline hoone asub keskaegse Tallinna vanalinna Raekoja platsil. Juba 14. sajandil mainitud hoonete ansambel aadressil Raekoja plats 8; Kinga tn 6,8; Pikk tn 12 ja Mündi tn 1,3, sai oma nime 1918. aastal, kui kaupmees Ivan Jegorovitš elamukompleksi ostis. Kompleksi keldrikorrusel paikneb restoran, esimesel korrusel kauplused ning teisest kuni viienda korruseni ühe- kuni viietoalised (osaliselt kahel korrusel paiknevad) korterid ja sisehoov.
  Maja haldab Pro Kapital Eesti tütarettevõte Pro Halduse OÜ.

  Vene tänav 19

  Elamukompleks
  Eesti, Tallinn

  Ehitusmaht: 2 170 m2
  Koguinvesteering: € 1,9 miljonit
  Seda ajaloolist hoonet Tallinna vanalinnas on esmakordselt mainitud 1389. aastal. Unikaalsel majal on kaks siseõue ning 17. sajandist pärinevad hoovirajatised. Hoone osteti 1996. aastal, renoveerimist alustati 1997. aastal ning lõpetati aasta hiljem. Tööde lõpetamise ajaks olid enamus neljakorruselise hoone 23-st korterist juba müüdud. Renoveerimine tõi välja hoone erakordse arhitektuurilise stiili ja ajaloolised elemendid.

  Rüütli 13

  Korterelamu
  Eesti, Tallinn

  Ehitusmaht: 1 560 m2
  Koguinvesteering: € 1,8 miljonit
  Seda ajaloolist hoonet Tallinna vanalinnas mainiti esmakordselt 14. sajandil ning see oli üks vähestest II Maailmasõjas pommitamisest peaaegu puutumata jäänud hoonetest. Hoones on tehtud ümberehitusi, neist viimane valmis 2002. aastal.
  Hoone esimesel korrusel on kauplused ja teisest neljanda korruseni asuvad kahe- kuni neljatoalised korterid.
  Maja haldab Pro Kapital Eesti tütarettevõte Pro Halduse OÜ.